Плівка чи захисне скло для телефона: ось у чому питання
Смартфони сьогодні – явище повсюдне. Вони в руках підлітків та їхніх батьків, наші бабусі та дідусі теж з горем навпіл їх освоїли, а діти взагалі з ними з пелюшок на ти. Але навіть якщо телефон недорогий (а чимало людей взагалі не можуть дозволити собі оплатити його вартість за один раз і беруть кредит), його необхідно берегти. Так, від некоректної роботи прошивки або зносу акумулятора ніхто не застрахований, але захистити екран – найвразливіше місце смартфона – ми просто зобов'язані.
Дисплей – найважливіша і водночас найкрихкіша його частина. На ньому часто з'являються подряпини внаслідок падіння, контакту з ключами, монетами, іншими речами в кишені або сумці або навіть нігтями. Та що там говорити, передню поверхню телефону може пошкодити навіть крихітна піщинка. А розбити її – все одно, що купити новий гаджет: заміна буде цілком порівнянна з точки зору вартості. Тож сьогодні поговоримо про основні методи захисту екрану і постараємося розібратися, який з них найкращий.
Захисне скло на телефон: чи є сенс переплачувати?
Цей аксесуар вважається більш надійним варіантом, зокрема через такі плюси:
- Більш міцне і тверде покриття забезпечує кращий захист від ударів, подряпин, тріщин та ін. При падінні воно з великою долею ймовірності збереже екран цілим.
- Якісні скла мають більш досконалу прозорість. Вони не впливають на якість зображення, не погіршують його чіткість і передачу кольорів.
- Скло не впливає на чутливість сенсора. Він, як і до поклейки, буде миттєво реагувати на ваші дотики. Також таке покриття тактильно більше схоже на оригінальний екран.
- Неймовірно, але факт: приклеїти скляний протектор простіше, ніж плівку. Його встановлення не вимагає особливої майстерності, при цьому не утворюються бульбашки з повітрям.
Крім того, скло довговічніше, воно не потребує регулярної заміни – тільки у випадку серйозного пошкодження.
Захисна плівка: які переваги отримує власник?
Здавалося б, скло – кращий аксесуар, але не все так очевидно, якщо подивитися на переваги плівки:
- При точковому ударі вона амортизує і прогинається, тим самим поглинаючи енергію удару. Також плівка забезпечує хоч трохи, але кращий, ніж скло, захист від кутових ударів.
- Тонше покриття – для багатьох це принципово. Цей вид протектора майже не кидається в очі і може використовуватися з будь-якими чохлами.
- Глянцева плівка не спотворює зображення, не псує тактильні відчуття. Матова – вбереже від відблисків, на ній не так помітні відбитки пальців. Варіанти з антибактеріальним напиленням теж знайшли своїх фанатів.
- Зрештою, більш доступна ціна – часто визначальний фактор.
Деякі захисні плівки для телефонів до того ж допомагають захистити ваш особистий простір – вони знижують кут огляду і у такий спосіб приховують те, що відбувається на екрані, від занадто цікавих очей.
Отже, простір для дискусій ще залишається. Але якщо в загальних рисах, то вибір між склом і плівкою – це вибір, грубо кажучи, між естетикою і захистом, який для себе робить кожен. Дбайливо поводитеся з гаджетом і впевнені, що не впустите його? Тоді купуйте плівку. Не занадто акуратні і хочете раз і назавжди закрити питання захисту дисплея? В такому випадку оптимальним варіантом стане скло. Але важливіше інше: на чому б ви не зупинилися, купити якісний захист ви можете в нашому інтернет-магазині аксесуарів для мобільних пристроїв.
Як замовити все для захисту екрана в #One. Smartphone Accessories?
Оформити покупку можна через віртуальну корзину. Незабаром з вами зв'яжеться наш менеджер, який відповість на всі питання і підтвердить заявку. Вже в найближчі дні ви зможете забрати посилку у відділенні «Нової Пошти» або «Укрпошти» – доступна як передоплата, так і післяплата. Вдалих покупок!